HMS GRUP KİMDİR ?

1990 Yılında iklimlendirme bölümü olarak ( MERT SOĞUTMA ) Ünvanlı sicil kaydı olan ısıtma ve soğutma sektöründe birçok projelerde yer almıştır. Soğutma ve ısıtma iklimlendirme sınıfları olan Soğuk Hava Depoları , Yaş gıda Şok Odaları , Kuru gıda depolama kileri + 5 ile + 10 arası      - 5 ile - 30  arası Soğuk odalar imalatı olarak hizmetler vermiştir.Günümüzde  daima ilerleyiş içinde olan firmamıza yoğun talep üzeri  HAMAM , SAUNA , BUHAR ODALARI ısıtma sistemleri  imalat ve montaj ekibi olarak  (  YENİ YÜZÜMÜZLE )   2000 Yılından itibaren (  HMS GRUP )  Ünvanı Altında , Spa Tasarım & Uygulama olarak Güncel sitemizdeki ürün ve üniteler ile siz değerli müşteri ' lerimize Hizmet vermekteyiz.  Hizmetini Verdiğimiz ürünleri Detayları ile size Sunmaktan  Mutluluk Duyarız. 

HMS GRUP BÜNYESİNDE MÜŞTERİ ANLAYIŞI ?

Dürüst, güvenilir gizli kapaklı bir yönü olmayan tarzda, ‘Açık Kitap Yaklaşımı’ ile ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geribildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmak. 

TAKIM ÇALIŞMASI ?

Takım sinerjisi yaratmayı bilen, önsezilere ve sorumluluk dayalı, kararlı, yenilikçi, bütünlükçü, sürekli destekleyen, her türlü riske duyarlı, sorun ve engellere meydan okuyabilen, aynı zamanda başarıyı da paylaşan bir yaklaşımda çalışmak ve üretmek.

SAMİMİ & GÜLER YÜZLÜ  İLETİŞİM ?

Güvenilir, girişimci, hızlı geribildirim yapabilen, sürekli destekleyici, çözüm odaklı yaklaşan ve sözünün eri bir anlayışla iletişim kurmak.

ZAMANINDA TESLİM ?

İlerlemeyi aktif tutan, anında aksiyon alabilen, inisiyatif kullanabilen, firma itibarını ve müşteri memnuniyetini şiar edinmiş tutarlı bir yaklaşımla işleri teslim etmek.

ÇALIŞANLARA ÖZEN ?

Liderlik gelişimini önemseyen, büyümeyi ve gelişmeyi teşvik eden, sürekli öğreten, eğiten ve bilinçlendiren, farklılık ve çeşitliliklere duyarlı, çalışma ve üretmede verimliliği esas alan, sürekli ve tutarlı gelişmeyi hedefleyen, performansı ödüllendiren bir anlayışla çalışanlarına yaklaşmak.

hms grup sauna imalatı